27 września 2023

NIECH MÓWIĄ CO CHCĄ!

 

Głowię się czy masz takie podejście❓

Muszę się przyznać, że jeszcze niedawno takiego nie miałam.🙈😁 Każda uwaga w moją stronę sprawiała, że czułam się po prostu źle. Każda zapowiedziana wizyta była następstwem generalnego sprzątania, a gdy ktoś odwiedził nas znienacka było to dla mnie zwyczajnie stresujące. No bo jak to❓ Ja mam w domu nieposprzątane? 🥶Panuje nieład? 🥶Kurz na półkach?🥶

O rety❗🤣 Nie lubię siebie z tamtego okresu 🤔 Dziś wydaje mi się to śmieszne, bo do perfekcjonizmu naprawdę mi daleko. Właściwie zawsze było.. Tylko trudno było się do tego przyznać😅.

Teraz przyglądam się sobie z tamtego czasu i uśmiecham szeroko😁, myśląc o tym w jaki sposób często funkcjonujemy.

Przecież to nienormalne, że wstydzimy się tego jakie naprawdę jesteśmy.🙈 Kurz? Brudna podłoga? Pranie do prasowania? Daj spokój! Kiła i mogiła 😂😂.

Pamiętaj❗

Wszyscy Ci, którzy oceniają mają problem ze sobą, a nie z Tobą🤔😋. Jak nie podoba im się Twój bałagan – trudno niech się nie podoba🤷‍♀️, jeśli mają czelność zwrócić Tobie uwagę, jak u Ciebie jest w domu, że syf, że brudno, że pranie nie zrobione – nie komentuj , a już na pewno nie bierz tego na klatę!

Z doświadczenia wiem, że Ci, którzy mają dużo do powiedzenia, z reguły są po prostu nieszczęśliwi i napawają się tym, że jesteś nieperfekcyjna, by sobie dać pochwałę za zapierdalanko od rana do świtu po zjechane paznokcie🤭🤪.

To świadczy tylko o tym kim są, a nie kim jesteś Ty. Bądź sobą! 💜💪

Niech Twoja „wada” wg innych będzie Twoją zaletą💜.

 

Głowa do góry i rób swoje❗😎

Ściskam, Martyna💟

ODSERWUJ MNIE NA FACEBOOKU 

@omamo


naturalniedlaprzyjemnosci@gmail.com

Strona stworzona w kreatorze WebWave.